Зеленський планував політичне майбутнє не менше року – політолог

  4 Сiчня, 2019 17:16
  Олексій Якубін заявив, що відеозвернення Зеленського до українців побудовано на ідеї про те, що українці більше не хочуть бачити у владі "президента-олігарха".

  Політолог Олексій Якубін вважає, що кандидат в президенти Володимир Зеленський міг планувати своє політичне майбутнє не менше року.

  Таку думку політолог висловив в коментарі для golos.ua, зазначивши, що Зеленський обговорював своє висунення в президенти з бізнесменом Ігорем Коломойським.

  "Мені здається, Зеленський цю ідею з висуванням на посаду президента і раніше виношував. Можливо, він навіть до цього і прагнув. Ми пам'ятаємо, що його партію "Слуга народу" зареєстрували близько року тому, тобто якісь процеси до цього вели. Можливо, команда Зеленського робила соціологічні виміри, бачила рівень розчарування українців у владі, бачила, скільки тих, хто готовий голосувати "проти всіх", – розповів політолог.

  Відеозвернення Зеленського до українців, на думку Якубіна, побудовано на ідеї про те, що українці більше не хочуть бачити у владі "президента-олігарха".

  "У суспільстві є запит на справедливість, на антиолігархічність, на антіолігархічну політику. З іншого боку, ми розуміємо, що чинний президент це багато в чому дуже багата людина, олігарх", – додав експерт.

  Нагадаємо, Зеленський заявив про висунення своєї кандидатури на пост президента України.

  Теги : президентські вибори Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів