Зеленський обіцяє гарантувати "незалежність інвестицій" в Україні

  19 Червня, 2019 07:52
  Президент констатував, що бізнес боїться тиску українських правоохоронних органів і судів.

  Президент Володимир Зеленський заявив, що покращення інвестиційного клімату в Україні – це пріоритет.

  Відповідну заяву він зробив під час зустрічі з представниками великого бізнесу Німеччини, повідомляється на сайті офіційного представництва глави держави.

  Зазначається, що німецькі підприємці наголосили на необхідності поліпшення інвестиційного клімату та адаптації європейських стандартів в Україні. Зеленський погодився із цим та пообіцяв гарантувати їм незалежність інвестицій.

  "Інвестиційний клімат – це для нас пріоритет. Я розумію, чого боїться іноземний бізнес: наших правоохоронних органів, які тиснуть на підприємців, наших судів, які його не захищають. Я як президент гарантуватиму вам незалежність інвестицій, гарантуватиму, що на вас ніхто не тиснутиме. Ми прагнемо бути європейською країною", – сказав президент.

  Також Зеленський підтвердив співпрацю України зі Світовим банком та Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР).

  Нагадаємо, Зеленський пообіцяв розвиток бізнесу та інвестиції на Донбас.

  Раніше до президента Володимира Зеленського звернувся американський інвестор Ігор Бойко, заявивши, що доки гарант не доведе повністю гарантовану недоторканість приватної власності, іноземних інвестицій очікувати марно.

  Теги : інвестиції німеччина МВФ бізнес Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів