Зеленський не подаватиме законопроекти в Раду до виборів – Стефанчук

  24 Травня, 2019 15:11
  Президент переконався у "недоговороздатності" депутатів Ради, коли вони не підтримали запропоновані зміни до законодавства про вибори.

  Представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що Володимир Зеленський буде подавати програмні законопроекти тільки після обрання нового парламенту з пропрезидентською більшістю, оскільки нинішній склад "недоговороздатний".

  Про це Стефанчук повідомив журналістам в Раді, зазначивши, що глава держави переконався у нездатності депутатів Ради восьмого скликання дотримуватися обіцянок, коли вони не підтримали запропоновані зміни до законодавства про вибори, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  "Законопроекти готові, але подаватися вони будуть тільки тоді, коли у нас буде більшість, і вони обов'язково пройдуть через Верховну Раду, тому що те, що вчора продемонструвала Рада – це ніяк не можна назвати співпрацею. Але всі закони, які передбачені в програмі Володимира Олександровича, вони вже напрацьовані і будуть подані до Верховної Ради", – зазначив представник президента в Раді.

  За словами Стефанчука, зокрема йдеться про закони про імпічмент, зняття депутатської недоторканності і повернення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення.

  "Ми подивимося по процедурах, так як вже подано і один проект, і альтернативний, і ми подивимося, як нам краще зробити, щоб стаття про незаконне збагачення, по-перше, відповідала всім вимогам, щоб Конституційний суд не міг витягнути її за гачок і завалити всю систему і поставити в небезпеку всю країну, щоб вона була зрозуміло, грамотно виписана, а за процедурою – була прийнята у Верховній Раді", – повідомив представник президента в Раді.

  Нагадаємо, Зеленський скасував укази екс-президента Петра Порошенка про звільнення Юрія Артеменка з посади члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та про призначення на таку посаду Володимира Горковенка.

  Теги : Верховна Рада Володимир Зеленський Руслан Стефанчук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів