Зеленський закликав голову ДФС подати у відставку

  13 Липня, 2019 13:54
  Глава держави вважає, що керівник фіскалів його обманув.

  Президент України Володимир Зеленський під час візиту в Одесу закликав в.о. голови Державної фіскальної служби Олександра Власова подати у відставку, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  Під час наради в Адміністрації морських портів президент звернув увагу Власова на те, що той його обманув.

  За словами Зеленського, фіскал обіцяв йому звільнити керівників чотирьох митниць, але не виконав обіцянку, оскільки лише відправив їх у відпустку.

  Власов заявив главі держави, що виконав обіцянку і тому керівники митниць були звільнені від виконання обов'язків: "двоє пішли у відпустку за станом здоров'я близьких родичів, і написали заяви на звільнення".

  "Ви вважаєте мене ідіотом? Гаразд, це я. Ви нас усіх вважаєте ідіотами? Я хочу, щоб ви особисто написали заяву на ваше звільнення. Не пішли у відпустку, а реально це зробили, якщо можна. Якщо ви не можете впоратися з людьми, які є відповідальністю за вашою вертикаллю. Скажіть мені дату, щоб я це знав не з Facebook, а з реальних документів", – сказав Зеленський Власову.

  Глава ДФС відповів, що сьогодні напише заяву на звільнення та відправить її у Кабмін.

  Як повідомлялося, раніше міський голову Дніпра Борис Філатов обіцяв Зеленському, що подасть у відставку, якщо до 14 вересня у місті не відремонтують міст.

  Теги : Державна фіскальна служба Володимир Зеленський Олександр Власов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів