Завод Порошенка продавав українській армії катери у два-три рази дорожче – соратник Тимошенко

  22 Серпня, 2018 13:57
  Народний депутат Власенко вважає, що президенту потрібно більше займатися обов'язками головнокомандувача, а не відкривати туалети і дороги.

  Народний депутат Сергій Власенко (фракція ВО "Батьківщина") заявив, що завод "Кузня на Рибальському" президента Петра Порошенка продавав українській армії катери за завищеною у два-три рази ціною.

  Відповідну заяву депутат зробив в ефірі NEWSONE.

  "У нас патріотизмом прикривають продаж власній армії катерів за ціну в два рази вище. Ось, на жаль, такий патріотизм президента по-українськи", – сказав він.

  За його словами, сьогоднішня ситуація в Азовському морі демонструє будь-яка відсутність вертикалі прийняття командних рішень в Україні, на чолі якої повинен стояти президент.

  "Йому (Порошенку – ред.) Треба менше відкривати дороги, туалети і школи. Йому треба більше займатися ситуацією в Азовському морі особисто. Йому не треба прикриватися законом про статус окупованих територій, він все перекинув на керівника ООС (операція об’єднаних сил – ред.). Йому необхідно відповідно до Конституції виконувати обов'язки головнокомандувача під час збройної агресії Російської Федерації", – заявив Власенко.

  Нагадаємо, Порошенко більше 4 років затягує отримання катерів з США, щоб продавати свої.

  Теги : Порошенко армія Кузня на Рибальському
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів