Заступник голови Окружного адмінсуду Києва звинувачує НАБУ в тиску на нього

  6 Серпня, 2018 17:59
  Бюро викликало Євгена Аблова на допит за підозрою в отриманні хабара.

  Заступник голови Окружного адміністративного суду Києва Євген Аблов звинувачує Національне антикорупційне бюро (НАБУ) в чиненні тиску на нього. Про це сказано в його заяві, опублікованій на сайті Вищої ради правосуддя (ВРП), передають Українські Новини.

  Зазначено, що 3 серпня в ВРП надійшло повідомлення судді про втручання в його професійну діяльність при здійсненні правосуддя з боку посадових осіб НАБУ.

  Зокрема, Аблов повідомив, що 26 квітня поточного року він відкрив провадження в адміністративній справі за позовом компанії "Міжнародний аеропорт Одеса" до державного реєстратора Департаменту з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради щодо внесення записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

  27 квітня суддя задовольнив заяву про забезпечення позову, яке набуло законної чинності.

  1 серпня Аблову стало відомо, що НАБУ проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч.4 ст.368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу.

  У заяві до ВРП заступник голови Окружного адмінсуду Києва повідомив, що Бюро підозрює його в отриманні хабара під час розслідування за позовом компанії "Міжнародний аеропорт Одеса"

  1 серпня на адресу суду надійшли 3 повістки про виклик Аблова як свідка на допит на 3, 6 і 7 серпня. Зазначені дії він вважає тиском на нього і втручанням в його діяльність як судді.

  Крім того, суддя Аблов вважає, що з метою тиску на нього було незаконно відкрито кримінальне провадження за фактом його можливого незаконного збагачення на підставі доповідної записки, яка містить фразу "витрати судді не відповідають доходам".

  НагадаємоНАБУ планує закупити послуги з оренди тиру за 95 тис. гривень.

  Теги : Київ НАБУ Окружний адміністративний суд вища рада правосуддя
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів