Сироїд назвала фонд Порошенка "корупційним інструментом"

  22 Листопада, 2018 16:10
  Заступниця Парубія зазначила, що фонд президента має створюватися за меценатські гроші, а не за кошти з бюджету.

  Заступниця голови Верховної Ради Оксана Сироїд прокоментувала створення чинним президентом Петром Порошенком Фонду президента України з підтримки освітніх та наукових програм для молоді.

  Про це Сироїд повідомила журналістам у Раді, зазначивши, що Порошенко створив ще один корупційний інструмент, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  "Порошенко минулого тижня створив своїм указом Фонд президента України для підтримки освітніх та наукових програм для молоді та змусив уряд виділити йому для цього мільярд гривень. У чому є абсурд. У тому що фонд президента повинен створюватися за меценатські гроші, а не за "гроші людей". Якщо він хоче мати "фонд президента Порошенка" нехай звернеться до своїх активів і створить цей фонд", – пояснила заступник голови Ради.

  За словами Сироїд, сьогодні, 23 листопада, освітню субвенцію знизили на мільярд триста мільйонів.

  "А чому зменшили? Бо треба президенту дати мільярд. Тобто в результаті цей мільярд освітньої субвенції перекладуть на плечі місцевих бюджетів, а президент буде з наших грошей меценатом", – додала заступник голови Ради.  Нагадаємо, народний депутата Сергій Лещенко заявив, що Порошенко має звичку оформлювати на підставних осіб бізнеси, які він не може показати як свої.

  Теги : Верховна Рада Оксана Сироїд Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів