Заступник директора НАБУ зустрічався зі Ставицьким в Ізраїлі

  7 Серпня, 2018 16:59
  За інформацією Слідство.Інфо, Гізо Углава нібито пропонував екс-міністру домогтися переведення його справи з ГПУ до НАБУ.

  Заступник директора Національного антикорупційного бюро України Гізо Углава у січні-лютому 2015 року в Тель-Авіві міг зустрічатися з екс-міністром енергетики та вугільної промисловості Едуардом Ставицьким. Про це свідчить фотографія, яку отримали журналісти проекту Слідство.Інфо.

  Один із чоловіків за столиком на вказаній фотографії, схожий на Ставицького – міністра часів екс-президента Віктора Януковича, а інший, який сидить боком, – на Углаву, що підтвердили дослідники міжнародної групи "Белінгкет".

  За інформацією Слідство.Інфо, заступник директора НАБУ нібито пропонував екс-міністру домогтися переведення його справи з Генпрокуратури до НАБУ і посприяти її позитивному для втікача вирішенню. Підтверджень отриманої інформації щодо суті зустрічі проекту отримати не вдалося.

  Журналісти зазначили, що Углава відмовився відповідати на запитання про зустріч зі Ставицьким.

  Водночас, Ставицький під час розмови скайпом не одразу пригадав ту зустріч, а коли журналісти показали йому фото, визнав: "Я себе тут впізнаю, безумовно". Він підтвердив приблизний час зустрічі: "Це фото, судячи з моєї зачіски і вигляду, десь 2014 рік… Чи це 2015-й, як ви кажете, січень… На жаль, у мене така тоді була ситуація… цей 2014-й рік дуже важкий був для мене… того що міграція була і таке все інше". Проте екс-міністр не зміг пригадати свого співрозмовника, зображеного на фотографії.

  У НАБУ також спростували інформацію про зустріч Углави зі Ставицьким.

  "НАБУ не розслідує і ніколи не розслідувало справ стосовно Ставицького. Відтак, повідомлення про нібито таємні переговори першого заступника директора зі Ставицьким щодо "закриття" є неправдивими", – відреагували у Бюро.

  Нагадаємо, директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що під час нічного візиту додому до чинного президента Петра Порошенка обговорювалося питання створення Антикорупційного суду.

  Теги : Ставицький НАБУ Углава
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів