Запровадження воєнного стану в Україні "на руку і Порошенку, і Путіну" – аналітик

  26 Листопада, 2018 18:07
  Дмитро Корнійчук вважає, що сценарій інциденту в Керченській протоці було розіграно спільно з російською стороною.

  Політичний аналітик Дмитро Корнійчук заявив Росія відверто підіграє чинному президенту Петру Порошенку в питанні введення воєнного стану в Україні. Таку думку він висловив в коментарі для golos.ua, зазначивши, що Порошенко планує ввести воєнний стан для відтягування президентських виборів.

  "Воєнний стан – це, по суті, диктатура однієї людини. Це гібридний військовий стан, оскільки українці в більшості своїй хочуть миру. Вводити військовий стан в країні, яка хоче миру, це нонсенс. Гібридний військовий стан в основному спрямований проти політичних опонентів", – підкреслив аналітик.

  На думку Корнійчука, для введення воєнного стану немає ніякої необхідності. Аналітик додав, що під час дії воєнного стану не можна проводити вибори і акції протесту.

  "Вся балаканина, яку нам розповідають про зіткнення в Керченській протоці, все це повна маячня. З 2014 рік іде війна на Донбасі, була анексія Криму. При цьому ні в одному випадку ніхто не вводив військовий стан. Ніде не звучало слово "військове" – ні в АТО, ні в ООС", – пояснив аналітик.

  Також він вважає, що сценарій інциденту в Керченській протоці був розіграний спільно з російською владою. Це шоу знімалося російською стороною – звучали вигуки: "Души і дави їх!". Після цього матеріал був переданий ЗМІ, і з нього зробили велике шоу.

  Нагадаємо, проект указу чинного президента Петра Порошенка про введення воєнного стану передбачає обмеження права на вибори.

  Теги : Росія воєнний стан Петро Порошенко Дмитро Корнійчук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів