Захарченко вже давно працює у парі з Порошенком – експерт

  20 Липня, 2017 12:08
  Лідера "ДНР" і чинного президента об'єднує небажання виконувати Мінські угоди.

  Політолог Дмитро Бортник зазначив, що заява глави "ДНР" Олександра Захарченка є вигідною, як для президента Петра Порошенка, так і для ватажка бойовиків, оскільки вони обидва не хочуть виконувати Мінські угоди.

  Про це пише strana.ua.

  "Захарченко, очевидно, не хоче виконувати Мінські угоди, тому що йому особисто від цього немає ніякої вигоди. І в цьому плані він вже давно працює у парі з Порошенком та українською владою, якій також не потрібне виконання цих домовленостей", – підкреслив Бортник.

  Також політолог зазначив, що заява лідера "ДНР" підозріло збіглася у часі з реанімацією Мінського процесу, пов'язаною з призначенням спецпредставника США по Україні Курта Волкера.

  "Спецпредставника США чекають у Москві і тут, на тобі, – "Малоросія", яка, природно, буде трактуватися у Києві як свідомий зрив сепаратистами Мінська-2", – пояснив експерт.

  Водночас відомий юрист Андрій Портнов вважає, що подібні заяви "грають на руку" українській владі.

  "По-моєму, вже й коню мало бути зрозуміло, що кожне включення тумблера у начальників окупованих територій різко зміцнює правлячий український режим, дає йому додаткові переваги, міжнародну підтримку, підсилює його положення у внутрішній політиці і продовжує його політичне життя", – написав Портнов на Facebook.

  Нагадаємо, Захарченко заявив про створення держави Малоросія зі столицею в Донецьку.

  Теги : ДНР олександр захарченко Петро Порошенко Андрій Портнов війна на донбасі російська агресія Руслан Бортник
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів