За крісло міністра: Омелян взяв Яценюка попіаритися на ремонті доріг

  20 Листопада, 2018 09:42
  Запросивши лідера "Народного фронту" на огляд об’єктів інфраструктури, Омелян висловив йому вдячність за посаду.

  Міністр інфраструктури Володимир Омелян визнав, що запрошує колишнього прем’єр-міністра, лідера партії "Народний фронт" Арсенія Яценюка для участі в інспектуванні дорожніх робіт, оскільки зобов’язаний йому призначенням на посаду міністра.

  Про це пишуть Українські Новини з посиланням на відповідь міністерства.

  Йдеться про те, що 10 листопада Омелян та Яценюк разом прибули до Житомирської області для інспектування дорожніх робіт. У ході інспекції Омелян подякував Яценюку за підтримку фракції "Народний фронт законодавчих ініціатив Мінінфраструктури.

  Аби дізнатися, з яких міркувань Омелян запросив Яценюка брати участь в інспектуванні дорожніх робіт у Житомирській області, 13 листопада до Міністерства інфраструктури було спрямовано журналістський запит.

  У міністерстві на це зазначили, що відповідно до ст. 6 закону України "Про Кабінет Міністрів України" посади членів уряду належать до політичних посад, а міністр інфраструктури делегований до уряду як представник партії "Народний фронт".

  "Запрошення лідера політичної партії "Народний фронт" Арсенія Яценюка та народних депутатів України від фракції "Народний фронт" на огляд об’єктів інфраструктури є проявом політичної відповідальності міністра перед політичною партією, яка його делегувала до уряду та має другу за чисельністю фракцію у Верховній Раді, та виборцями. Така практика притаманна всім міністрам, делегованим до Уряду партією "Народний фронт", – йдеться у відповіді міністерства.

  Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України відкрило кримінальне провадження за фактом зловживань владою колишнім прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком та чинним міністром юстиції Павлом Петренком.

  Теги : Арсеній Яценюк Народний Фронт Омелян
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів