Ющенко звинувачує слідчого ГПУ в конфлікті інтересів на $1 млн

  13 Червня, 2019 14:39
  Під час перебування на посаді у Держуправлінні Григорій Смітюх отримав ордер на квартиру у Києві.

  Колишній президент України Віктор Ющенко звинувачує слідчого Генеральної прокуратури, який повідомив йому про підозру у справі про розкрадання Межигір'я, у конфлікті інтересів.

  Про це політик написав на своїй сторінці в Facebook.

  "Мільйон доларів за підозру Ющенку! Повідомляючи мені про підозру, слідчий Смітюх Олександр Федорович не повідомив свого керівника Сергія Горбатюка про реальний конфлікт інтересів вартістю майже 1 млн доларів", – стверджує Ющенко.

  Він розповів, що Олександр Смітюх є племінником Григорія Смітюха – українського політика, у минулому члена "Партії регіонів", який за часів президентства Леоніда Кучми був заступником керівника Державного управління справами.

  За словами Ющенка, у 2004 році Григорій Смітюх отримав ордер на квартиру у Києві за адресою вулиця Інститутська, 18-А. Проте, цей ордер був скасований через порушенням вимог житлового законодавства.

  Екс-президент додав, що у подальшому щодо вказаної квартири було ініційовано ряд судових справ в яких сторонами виступають компанії, кінцевим бенефіціаром яких є Григорій Смітюх.

  При цьому Ющенко зазначив, що на сьогоднішній день вартість квартири становить 940 млн доларів.

  Він впевнений, що наявність родинних відносин між Григорієм Смітюхом та Олександром, спірних правовідносин, які виникли за вказаними судовими спорами щодо квартири, обставин встановлених судовими рішеннями, свідчать про наявний реальний конфлікт інтересів у кримінальних провадженнях відносно самого Віктора Ющенко.

  Нагадаємо, ГПУ не буде вимагати обрати запобіжний захід Ющенку.

  Теги : розслідування ГПУ Межигір’я Ющенко Держуправління справами.
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів