Ющенко порівняв майбутні президентські вибори з виборами 1999 року

  13 Серпня, 2018 10:03
  За словами екс-президента, щоб виграти наступний політичний сезон, "треба зробити декілька обов'язкових речей".

  Колишній президент України Віктор Ющенко порівняв ситуацію майбутніх президентських виборів з виборами 1999 року.

  Про це він сказав в інтерв'ю Українській правді у відповідь на запитання журналістів про те, чи порадив би він своєму куму Петру Порошенку вдруге йти на президентські вибори.

  "Я зроблю паралель з 1999 роком. Чи ви б радили Леоніду Даниловичу (Кучмі – ред.) в 1998 році йти в президенти? Коли весь Хрещатик стояв у палатках і на роботу президент їздив через демонстрацію всяких плакатів опозиції.  Думаю, що ні. Але ситуація повернулася так, що в 1999 році його вибрали", – зазначив Ющенко.

  За його словами, щоб виграти наступний політичний сезон, "треба зробити декілька обов'язкових речей – кожному, хто мріє стати президентом в Україні".

  "Треба дати внятну відповідь на питання війни. Треба визначитися, яким планом врегулювання війни ми живемо. Це перше. Друге – питання економічного плану… Третє – я думаю, що це питання церкви. В контексті питання інтеграції, яке ми піднімали перед цим. Я, як ви пам'ятаєте, це питання поставив в порядок дня, і в 2008 році вперше за 300 років Україну відвідав Вселенський патріарх. Тоді як раз стояло питання формування процедури приведення українських церков до помісності", – підкреслив він.

  Нагадаємо, раніше політолог Олексій Якубін заявляв, що перш, ніж займатися релігійною темою, президенту України Петру Порошенку не завадило б згадати досвід свого попередника Віктора Ющенка, який у 2008 році безуспішно намагався втілити ідею єдиної помісної церкви.

  Теги : Петро Порошенко Ющенко президентські вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів