Ющенко каже, що в президенти не збирається, а інші політики використовують компоненти його курсу

  13 Серпня, 2018 11:40
  Екс-президент також вважає, що найбільша загроза для України – це повернення до російського феодалізму.

  Колишній президент України Віктор Ющенко заявив, що не збирається брати участь у майбутніх президентських виборах, проте вважає, що політики, які йдуть на вибори, використовують компоненти його курсу.

  Про це він розповів в інтерв'ю Українській правді.

  "Я думаю, що політичний курс, який сьогодні на вустах тих, хто дебатує, хто збирається йти в політику, це курс, який має ключові компоненти моєї політики. Перший – це політика національного відродження. На кожному стовпі в Києві ви будете читати плакати, які палко закликатимуть вас бути охайними до теми української мови, бути відданими ідеї української церкви, укріплення армії. Другий – курс демократії і свободи. Хто буде забавляться з демократією, і насправді тягнути в сторону авторитарного режиму, – це фіаско для нього і України.  Третій — це ясний економічний план для України. Четверте – план єврозближення", – наголосив Ющенко.

  Він також вважає, що найбільша загроза для України – це повернення до російського феодалізму. За словами Ющенка, "сьогодні ця загроза найвища за останні чотири роки".

  Нагадаємо, раніше Віктор Ющенко порівняв ситуацію майбутніх президентських виборів з виборами 1999 року.

  Теги : Ющенко президентські вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів