Юрій Луценко: За будь-якого результату виборів я маю намір перейти в українську політику

  11 Вересня, 2018 12:05
  За словами глави ГПУ, він також спілкується з приводу майбутньої парламентської кампанії з Віталієм Кличком.

  Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що він при будь-якому результаті майбутніх президентських виборів має намір підготуватися і перейти в українську політику.

  Про це він сказав в інтерв’ю Цензор.НЕТ.

  "Я вважаю, що мій політичний досвід і можливість сказати "ні" (а якщо треба, то і набагато грубіше) по всім восьми телефонам, – потрібен тут до закінчення президентських виборів. А після цього при будь-якому результаті я маю намір підготуватися і перейти в українську політику. Хочу підкреслити – при будь-якому результаті виборів", – відповів Луценко на запитання про те, чим він будете займатися, якщо президентом раптом стануть Юлія Тимошенко або Анатолій Гриценко.

  Він також додав, що спілкується з приводу майбутньої парламентської кампанії з мером Києва та лідером партії "УДАР" Віталієм Кличком.

  "Не виключаю такого варіанту. Так, я дійсно спілкуюся з приводу майбутньої парламентської кампанії з Кличком. Ми ведемо про це дуже хороші розмови. Але не тільки з ним", – зазначив генпрокурор.

  Крім цього, Луценко заявив, що він "ніде не переступив закон в будь-яких корисливих, шкурних темах та не допустив використання ГПУ для політично мотивованих посадок невинних".

  Нагадаємо, раніше народний депутат Валерій Карпунцов заявляв, що генеральний прокурор України Юрій Луценко на наступних парламентських виборах може очолити партійний список партії "УДАР Віталія Кличка".

  Теги : Віталій Кличко юлія тимошенко Юрій Луценко Анатолій Гриценко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів