Йде боротьба за крісла, а не за зміни в країні – Тарута

  21 Листопада, 2018 15:56
  Президенту, зауважив нардеп, його шкура ближча, ніж інтереси країни.

  В Україні нині йде боротьба за крісла, а не за те, щоб змінити країну. А в Адміністрації президента думають над тим, як рятувати свою шкуру.

  Таку думку висловив народний депутат Сергій Тарута, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  За його словами, політики не вміють шукати компроміси, які необхідні для того, щоб представляти в цілому всю країну. "Це типово для нашої України. Це як у тій приказці, що два козаки – три гетьмани", – сказав нардеп.

  Чинна влада, зазначив Тарута, запускає дуже багато технічних кандидатів, завдання яких забирати голоси українців, які бажають вибрати нові політичні сили і нових політиків. А таких громадян, зауважив депутат, наразі дуже багато – 30% електорату.  "Щодо технічних кандидатів, я думаю, що цим серйозно займаються на Банковій, не розуміючи те, що зараз потрібно думати про те, як рятувати країну, а не свою шкуру. Звісно, для президента його шкура ближча, ніж інтереси країни", – наголосив Тарута.

  "Опозиційний блок" під керівництвом Юрія Бойка, зауважив нардеп, свого часу голосував за багато дуже поганих рішень, які продавлювала Банкова.

  "Це означає, що ніякий він не "Опозиційний блок", а він ситуативний – голосує так, як просять з боку Банкової. Тому ця частина розколу, безумовно, є. Але я думаю, що зараз це просто згадали старі образи і їх як аргумент одна й інша сторони висунули один одному", – переконаний Тарута.

  Нагадаємо, народний депутат Сергій Льовочкін вважає, що розкол фракції "Опозиційний блок" вигідний чинному президентові Петру Порошенку.

  Теги : Адміністрація Президента сергій тарута Опозиційний блок
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів