Я бачу чіткий шлях – в політику: Омелян розповів про плани на майбутнє

  12 Жовтня, 2018 07:42
  Міністру також важливо, щоб Порошенка переобрали президентом на другий термін.

  Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що після завершення роботи на своїй нинішній посаді має намір зайнятися політикою.

  Про це він повідомив в ефірі Громадського.

  Омелян пояснив, що політичні амбіції у нього з’явилися після відкриття детективами Національного антикорупційного бюро кримінальної справи, хоч раніше він планував приділити свій вільний час сім’ї після того, як завершить роботу в Мінінфраструктури.

  "Але після всіх цих цікавих подій навколо мене (кримінальне провадження, відкрите проти Омеляна НАБУ – ред.) я бачу чіткий шлях – в політику", – сказав міністр.

  За словами Омеляна, від деяких політичних сил він уже отримує пропозиції. Однак поки що міністр не веде жодних переговорів, оскільки "повинен підбити підсумки" з партією "Народний фронт", від якої був призначений на посаду глави Мінінфраструктури.

  Омелян наголосив, що для нього важливо, аби президента Петра Порошенка переобрали на другий термін, щоб закінчити розпочаті в Мінінфраструктури проекти. При цьому міністр додав, що пропозицій приєднатися до "Блоку Петра Порошенка" йому не надходило.

  Нагадаємо, міністр інфраструктури Володимир Омелян раніше заявив, що президентів в Україні було багато, але будівництво доріг почалося за президентства Петра Порошенка.

  Теги : Порошенко Петро Порошенко Мінінфраструктури Омелян
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів