Виступ Порошенка на 1+1 був його рішенням – штаб

  15 Квiтня, 2019 10:40
  За словами Березенка, у той день штаб розділився навпіл щодо вирішення ситуації.

  Кандидат у президенти і чинний глава держави Петро Порошенко за кілька годин вирішив прийти на ефір програми "Право на владу", що на каналі 1+1.

  Про це в інтерв’ю Українській правді розповів заступник виборчого штабу Сергій Березенко.

  11 квітня Петро Порошенко з’явився на ефір політичної програми, аби запросити телефоном Володимира Зеленського на дебати. Однак між ними відбулась перепалка – і Зеленський кинув слухавку.

  Березенко відповів, що у штабі були різні думки щодо заангажованості програми на телеканалі 1+1 (власник – Ігор Коломойський).

  "…рішення приймав особисто президент буквально за кілька годин до ефіру. Фактично все було експромтом як для телеканалу, так і для нас", – заявив він.

  Тоді штаб розділився на тих, хто казав, що треба звертатися до аудиторії 1+1, "бо фактично канал останні місяці діяв як генератор брудної кампанії", інші вважали, що це ризиковано.

  "…Звучали думки, що ведучі можуть вести себе некоректно, можуть використовувати принизливі фрази, можуть звучати голослівні звинувачення. Такий ефір виграти неможливо.

  Президент це відрізав і сказав: "Сьогодні я маю звернутися до всіх аудиторій для того, щоб українці об’єктивно робили свій вибір 21-го числа", – розповів Березенко.

  Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що не має жодних доказів того, що кандидат в президенти Володимир Зеленський вживає наркотичні речовини.

  Теги : Порошенко вибори Канал "1+1" Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів