Відмова Ради підтримати ініціативи Зеленського має ознаки узурпації влади – Стефанчук

  18 Червня, 2019 13:59
  Стефанчук зауважив, що він не хотів би, аби в подальшому співпраця між президентом і ВР продовжувалася на такому взаємному несприйнятті.

  Представник президента у Верховній Раді України Руслан Стефанчук заявив, що відмова парламенту підтримати всі ініціативи Володимира Зеленського має ознаки узурпації влади.

  Таку думку Стефанчук висловив під час засідання Погоджувальної ради голів фракцій та парламентських комітетів, передає Уніан.

  "На превеликий жаль, за період з моменту інавгурації президента – з 20 травня по 7 червня – парламент з внесених 5 законопроектів і трьох подань не підтримав жодної ініціативи президента, вони вважаються відхиленими і знятими з розгляду", – підкреслив представник Зеленського.

  Стефанчук зауважив, що "таке взаємне несприйняття дає підстави сьогодні поважним авторитетам України, зокрема першому президенту Леоніду Кравчуку, стверджувати, що це має ознаки узурпації влади".

  Він додав,що не хотів би, аби в подальшому співпраця між президентом і Верховною Радою продовжувалася на такому взаємному несприйнятті.

  Представник Зеленського наголосив, що президент закликає парламент ухвалити важливі для країни законопроекти, які стосуються енергетичного ринку, зокрема щодо альтернативних джерел енергії, а також про відтермінування з 1 липня 2019 року до 1 липня 2020 року запровадження повномасштабної моделі лібералізованого ринку електроенергії.

  Нагадаємо, Зеленський заявив, що при при зустрічі з Путіним у першу чергу порушить питання Донбасу і Криму.

  Теги : Верховна Рада Володимир Зеленський Руслан Стефанчук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів