Вибори до ВР: За "Слугу народу" Зеленського готові проголосувати близько 40% виборців

  16 Травня, 2019 14:10
  Шанс потрапити у парламент сьогодні також мають "Опозиційна платформа", БПП і "Батьківщина".

  Якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчої неділі, то найбільший шанс пройти у новий склад парламенту мали б представники шести політичних сил.

  Про це свідчать результати національного соціологічного дослідження Центру "Соціальний моніторинг", Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка і Соціологічної групи "Рейтинг".

  Йдеться про такі партії, як "Слуга народу" Володимира Зеленського, "Опозиційна платформа – За життя" Юрія Бойка і Вадима Рабіновича, "Блок Петра Порошенка", ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко, "Сила і Честь" Ігоря Смешка, а також "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка.

  Зазначається, що про намір голосувати на парламентських виборах повідомили 79,2% (49,3% – точно і 29,9% – скоріше взяли б участь).

  З тих, хто визначився і голосуватиме, 39,9% підтримали б партію "Слуга народу", 10,9% – "Опозиційну платформу", 10,6% – БПП, 9,1% – "Батьківщину".

  При цьому лідером атірейтінга є БПП – 43,9% опитаних ні в якому разі не готові за неї проголосувати.

  Нагадаємо, відомий співак Вакарчук презентував свою політичну партію "Голос", яка братиме участь в парламентських виборах.

  Теги : юлія тимошенко Юрій Бойко Батьківщина БПП рейтинг Петро Порошенко Анатолій Гриценко парламентські вибори вадим рабінович Володимир Зеленський Ігор Смешко "Слуга народу" громадянська позиція Опозиційна платформа – За життя
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів