Вбивство Гандзюк: в суді озвучили розцінки за напад на активістку

  14 Лютого, 2019 23:04
  У суді були озвучені покази затриманого Сергія Торбіну, який розповів, як і за скільки потрібно напасти на Катерину Гандзюк.

  У ході засідання суду зачитали розшифровку допиту підозрюваних у вбивстві херсонської активістки Катерини Гандзюк. Зокрема, були озвучені покази затриманого Сергія Торбіна, який розповів, як і за скільки потрібно напасти на Гандзюк, передає Цензор.НЕТ.

  За словами Торбіна, зустріч з ще одним фігурантом справи Олексієм Левіним, який зараз ховається в Домінікані, відбулася в середині серпня і була випадковою.

  "Він питає, чи є хтось із людей? Є робота". Я питаю, яка?". "Треба завдати тілесні ушкодження", – цитує Цензор слова Торбіна.

  "Я запитав: "Кому заподіяти, що за тілесні ушкодження? Кому конкретно?". Він каже: "Гандзюк". Я трохи здивувався. Потім кажу: "А як ти собі це уявляєш? Це ж жінка". "Ну, жінка і жінка, і що?". Кажу: "Я сам цього робити не буду, у хлопців спершу. що по чому?". "Якщо побити, руку-ногу зламати, то п'ятірка. Якщо кислотою облити, то 2,5-3", – описав Торбін під час допиту свій діалог з Левіним.

  За словами Торбіна, Левін повідомив йому, що діяльністю Гандзюк незадоволений якийсь "Миколайович". Водночас, він додав, що припустив, що це глава Херсонської облради Владислав Мангер.

  Нагадаємо, прокуратура заявила, що Мангер заплатив за вбивство Ганзюк, зокрема, базою відпочинку, яку здає в оренду його юрист.

  Теги : Леонід Левін Катерина Гандзюк Владислав Мангер
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів