Вавриш: Кличко все плутає. Хто може бути "смотрящим", крім мера?

  5 Серпня, 2019 14:59
  Раніше Кличко заявляв, що йому запропонували узгоджувати дії з Вавришем.

  Гендиректор компанії "SAGA Development" Андрій Вавриш заперечує, що він є "смотрящим" за Києвом від Офісу президента Володимира Зеленського.

  Про це повідомляється в інтерв'ю НВ Бізнес.

  "Віталій Кличко все, як завжди, плутає. Його могли попередити, що я буду дзвонити щодо питання "Українського дому" – не більше того. Я думаю, що ця подія, висмоктана з пальця", — вважає Вавриш.

  Вавриш вважає, що Богдан запропонував Кличку щось на зразок: "Не кради, розжени "смотрящих", перестань сприймати бюджет як власну кишеню – і жодних претензій не буде" – але той вирішив "влаштувати скандал, сказати, що ображають".

  Чутки про те, що зараз "смотрящим" за Києвом є Вадим Столар, на його думку, повинні підтвердити чи спростувати правоохоронні органи.

  Вавриш також розповів, що познайомився з Богданом близько 7 років тому – і вже не пам'ятає, як. На запитання, чи є у них родинні стосунки з главою ОП, бізнесмен відповів, що ні.

  На запитання, як часто вони бачаться і чи радиться з ним Богдан, бізнесмен відповів лише: "Я намагаюся триматися подалі від державної влади".

  Але те, що бачився з Богданом після призначення того на посаду голови Офісу президента, Вавриш підтвердив.

  А на запитання, що обговорювали, відповів: "У нас багато особистих, сімейних тем для обговорення. Займатися обговоренням державних справ після таких складних робочих днів – просто немає сил".

  НагадаємоНАБУ з'ясує, чи пропонували Богдану $20 млн за Кличка.

  Теги : Віталій Кличко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів