В організації Найєма "Дій з нами" прокоментували виключення Лещенка

  3 Травня, 2019 20:57
  Член руху "Дій з нами" Сергій Блажевич, зазначив, що це було рішення самого Лещенка.

  В організації народного депутата Мустафи Найєма "Дій з нами" прокоментували виключення нардепа Сергія Лещенка. Про це в коментарі strana.ua повідомив член руху "Дій з нами" Сергій Блажевич, зазначивши, що це було рішення самого Лещенка.

  "Виключили? Це неправильне формулювання. Сергію зрозуміліше Зеленський, і він вважає, що йому потрібно допомогти. Ми по-різному бачимо подальший розвиток країни, шляхи досягнення цілей. Коли шляхи розходяться, це дружня розбіжність в напрямку руху, без конфліктів. Це було його рішення, і ми дали кожному право вибирати шлях. Таким чином в напрямку Порошенка вибрали дрейфування Юрій Гусєв і Олексій Мушак", – розповів Блажевич.

  Водночас, Лещенко заявив, що зможе прокоментувати своє виключення з "Дій з нами" тільки в понеділок, тому що наразі знаходиться в США.

  Як відомо, Лещенко виключили з лав руху через інтерв'ю з юристом новообраного президента Володимира Зеленського Андрієм Богданом. Під час розмови Богдан назвав Лещенка членом команди Зе.

  Нагадаємо, в команді новообраного президента Володимира Зеленського очікують ефективної роботи Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро України після запуску Вищого антикорупційного суду.

  Теги : Мустафа Найєм сергій лещенко Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів