В НАЗК заявили, що п'ятеро кандидатів у президенти не повернули у бюджет понад 3,8 млн внесків

  8 Квiтня, 2019 14:24
  У відомстві зазначили, що всім розпорядникам було повідомлено зобов’язання відмовитися від таких внесків протягом 3 днів.

  Національне агентство з питань запобігання корупції направило до Нацполіції матеріали на розпорядників виборчих фондів екс-кандидатів у президенти Юрія Кармазіна, Віктора Кривенка, Євгена Мураєва, Ігоря Смешка та Віталія Скоцика, які у порушення закону не повернули до бюджету понад 3,8 млн гривень внесків.

  Про це у Facebook повідомила член НАЗК Наталія Корчак.

  За її словами, матеріали щодо можливих ознак кримінального правопорушення НАЗК направило за фактами виявлених порушень у здійсненні добровільних внесків до виборчого фонду кандидатів та дій розпорядників фондів, які "закривають" очі на вимогу закону відмовитися від внесків і перерахувати кошти до бюджету.

  Корчак зазначила, що всім розпорядникам було повідомлено про надходження внесків з порушенням закону та про зобов’язання відмовитися від таких внесків протягом 3 днів.

  "Виходячи з цього маємо справу з умисним неповерненням внесків до бюджету, а це: 250 000,00 внесок до фонду Кармазіна; 191 750,00 внески до фонду Кривенка; 1 808 500,00 внески до фонду Мураєва;  1 000 000,00 внесок до фонду Смешка; 554 000,00 внесків до фонду Скоцика", – зазначила член НАЗК.

  Нагадаємо, раніше Комітет виборців України повідомляв, що 44 кандидати у президенти на передвиборчу кампанію офіційно витратили 1,273 млрд гривень.

  Теги : бюджет НАЗК віктор кривенко Наталія Корчак мураєв Ігор Смешко внески Скоцик
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів