В Італії Петра Порошенка позбавили звання почесного громадянина – ЗМІ

  21 Вересня, 2018 18:00
  Порошенко присвоїли звання почесного громадянина Верони за те, що Італії повернули виявлені в Україні 17 викрадених картин.

  20 вересня муніципалітет Верони прийняв рішення про позбавлення президента Петра Порошенка звання почесного громадянина міста. Про це повідомляє Sputnik Italia з посиланням на члена міської ради Віто Коменчіні.

  За словами члена міської ради, рішення про позбавлення Порошенка звання почесного громадянина Верони вступає в силу негайно.

  Коменчіні заявив, що "попередня муніципальна адміністрація поспішно і поверхнево" надала почесне громадянство міста Верони чинному президенту в зв'язку з підозрілими і сумнівними перевагами після того, як Україна знайшла твори, вкрадені з музею Кастельвеккьо 19 листопада 2015 року.

  "Насправді, розслідування з пошуку робіт проводилися місцевою владою. Більш того, привласнення цієї честі викликало значні сумніви і розбіжності як на політичному рівні, так і в громадській думці жителів Верони", – сказав Коменчіні.

  Порошенко присвоїли звання почесного громадянина Верони в 2016 році за те, що Італії повернули виявлені в Україні 17 картин, викрадених з веронського музею.

  Нагадаємо, політичний експерт Дмитро Корнійчук заявив, що президент Петро Порошенко торкнувся теми закриття ЗМІ, щоб відвернути увагу громадськості від підвищення тарифів на газ.

  Теги : Петро Порошенко Італія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів