В АП запропонували Бойку і Медведчуку поставляти газ з Росії через приватну компанію

  12 Червня, 2019 10:01
  У Зеленського вважають, що Віктор Медведчук і Юрій Бойко могли б створити приватну компанію, яка постачала б російський газ в Україну.

  Представник президента Володимира Зеленського в Кабінеті міністрів Андрій Герус запропонував лідерам "Опозиційної платформи – За життя" Юрію Бойку і Віктору Медведчуку створити приватну кампанію, щоб укласти договір з "Газпромом" і почати поставки газу населенню України.

  Про це Герус повідомив в ефірі одного з телеканалів.

  Представник президента в Кабміні зазначив, що на сьогоднішній день в Україні функціонують близько 800 трейдерів.

  "Кілька десятків трейдерів активно імпортують газ, тому якщо пан Бойко і пан Медведчук домовилися про якусь ціну на газ, їм треба негайно ці домовленості покласти на папір, підписати договір", – заявив Герус.

  Водночас він додав, що перед лідерами "Опозиційною платформи – За життя" немає ніяких перешкод для укладення договору з "Газпромом".

  "Їм для цього не потрібна ні влада, ні новий президент, ні старий президент, а їм треба купити його, привезти в Україну і продати. Ми будемо всі аплодувати і говорити спасибі", – резюмував Герус.

  Нагадаємо, лідер партії "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Бойко і глава політради партії Віктор Медведчук провели нові "газові переговори" з Росією.

  Теги : Росія ціна на газ Медведчук Володимир Зеленський Андрій Герус
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів