Українська корупція розповсюдилася на 65 країн – НАБУ

  21 Лютого, 2019 09:53
  Далеко за кордоном знайдені сліди українських корупціонерів

  Національне антикорупційне бюро України зафіксувало розповсюдження української корупції в 65 країнах світу.

  Про це повідомила прес-служба НАБУ.

  Найчастіше бюро звертається по допомогу до правоохоронців Латвії, Кіпру, Великої Британії, Німеччини та Швейцарії. Саме в цих країнах найбільше слідів вітчизняної корупції, які стосуються участі компаній зареєстрованих в цих та інших країнах.

  У НАБУ зазначили, що направили близько 500 запитів про міжнародну правову допомогу в компетентні органи інших держав. Тільки в другому півріччі 2018 року ця кількість склала – 118, з яких на лише 52 була дана відповідь.

  Головна мета запитів НАБУ – це з'ясування обставини вчинення корупційних злочинів, які завдали збитків інтересам України.

  Зазвичай компанії з цих 65 країн виконують роль посередників, які залишають у себе частку доходів державних компаній. Надалі організатори схем легалізують ці кошти і витрачають їх на власні потреби, в тому числі для фінансування політичних проектів.

  Як повідомлялося, у грудні 2018 – січні 2019 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне бюро припинили розслідування низки резонансних справ.

  Теги : корупція НАБУ Схеми
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів