Україна може укласти нову програму з МВФ на 3-4 роки до кінця 2019 – заступник голови АП

  13 Червня, 2019 12:33
  У глави держави планують закласти у нову програму "структурні реформи, які за ці роки виведуть країну на якісно інший рівень".

  Україна може домовитися з Міжнародним валютним фондом (МВФ) про нову програму, розраховану на 3-4 роки співпраці, вже до кінця 2019 року.

  Про це повідомив заступник голови Адміністрації президента Юрій Гончарук в інтерв’ю НВ Бізнес.

  "Ми зараз дійсно почали думати над новою програмою з МВФ на 3−4 роки, щоб можна було запустити її в кінці року, якщо для цього будуть необхідні умови. У неї ми спробуємо закласти структурні реформи, які за ці роки виведуть країну на якісно інший рівень", – заявив він.

  Гончарук зазначив, що був присутнім під час зустрічі місії МВФ з президентом Володимиром Зеленським у травні 2019 року та зазначив, що місія Фонду схвально сприйняла прогрес України у здійсненні реформ та рішення про проведення дострокових парламентських виборів.

  Як відомо, чинна програма співпраці України з МВФ, stand-by, розрахована на 14 місяців. Загалом в межах програми планувалося отримання трьох траншів кредиту на загальну суму 3,9 млрд доларів. Перший транш програми надійшов Україні одразу після її підписання. Другий мав надійти у травні 2019 року.

  Нагадаємо, глава Національного банку України Яків Смолій вважає за необхідне продовжити реалізацію Україною зобов'язань за програмою Міжнародного валютного фонду і почати переговори щодо нової програми вже в цьому році.

  Теги : МВФ Адміністрація Президента Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів