У звітах 15 партій виявлено порушення – НАЗК

  3 Квiтня, 2019 15:53
  Агентство затвердило 51 висновок за результатами аналізу звітів політичних партій.

  Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) знайшло порушення в звітах 15 політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за ІV квартал 2018 року.

  Про це інформує прес-служба Агентства.

  Йдеться, зокрема, про партії "Національно-демократичне об’єднання "Україна", "5.10", "Українська партія честі, боротьби з корупцією та організованою злочинністю", "Нова дія", "Солідарність правих сил", "Єдиний центр", "Мерітократична партія України", "Поруч", "Селянська партія України", "Соціал-демократична партія України (об’єднана)", "Партія Наталії Королевської "Україна - вперед!", "За права людини", "Всеукраїнське об’єднання "Мир", "Аграрна партія України" та "Основа".

  Порушення стосуються порядку подання звіту партії й встановленого порядку надання або отримання внеску на підтримку політсили, за що передбачена відповідальність за ст. 212-21, 212-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

  Загалом же НАЗК затвердило 51 висновок за результатами аналізу звітів партій.

  Раніше повідомлялося, що Національне агентство з питань запобігання корупції розпочне повну перевірку декларацій ста українських топ-чиновників.

  Теги : звіт партії НАЗК
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів