У Зеленського заявляють, що Конституцію треба змінювати

  12 Червня, 2019 15:48
  У глави держави зазначили, що потрібно починати з розділу про права і свободи громадян.

  Представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що Конституцію України треба змінювати, а конституційну комісію – відновити.

  Про це Стефанчук сказав в інтерв'ю РБК-Україна.

  "Конституція буде змінена, але чи буде вона змінена в якійсь частині чи ж у цілому, можливо, на референдумі – все це питання дискусії. Ми збираємося відновити конституційну комісію, тому що президент і влада повинні задавати напрямок, а саме професіонали повинні формувати структуру і логіку", – наголосив він.

  За його словами, "раніше всі зміни вносилися в розділи повноважень Ради і президента, а ми повинні починати з розділу про права і свободи громадян".

  "Там маса декларативних прав, які абсолютно не мають ні механізму реалізації, ні механізму захисту цих прав. Це треба змінювати. Наша ідеологія в цілому – залишити за державою сервісні функції – це і є лібертаріанство у нашому розумінні. Наша мета – українська ліберальна економіка", – підкреслив Стефанчук.

  Як повідомлялося раніше, представник президента Володимира Зеленського у Верховній раді Руслан Стефанчук заявив, що глава держави не виключає введення двопалатного парламенту.

  Теги : Конституція Конституційна комісія Володимир Зеленський Руслан Стефанчук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів