У Зеленського заявили, що не мають наміру відмовлятися від співпраці з МВФ

  24 Травня, 2019 16:02
  Представник президента в Кабміні повідомив, що МВФ має ряд питань до української влади, які вимагають законодавчого врегулювання.

  Представник президента Володимира Зеленського в Кабінеті міністрів Андрій Герус заявив, що Україна не має наміру відмовлятися від співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ).

  В ефірі одного з телеканалів представник президента в Кабміні зазначив, що МВФ має ряд питань до української влади, які вимагають законодавчого врегулювання.

  За його словами, МВФ дає Україні можливість мати макроекономічну стабільність.

  "Представники МВФ знаходяться в Києві, переговори йдуть. Ніхто нікуди не поїхав. Переговори триватимуть, співпраця з МВФ є важливою. Поки економіка України досить слабка, МВФ є важливим партнером, що дозволяє нам мати макроекономічну стабільність", – розповів Герус.

  Він повідомив, що в Україні занадто низький показник зростання ВВП, тому країні необхідно продовжувати співпрацю з МВФ. Герус підкреслив, що представникам МВФ "не дуже подобається" скасування кримінальної відповідальності за незаконне збагачення.

  Нагадаємо, Зеленський буде подавати програмні законопроекти тільки після обрання нового парламенту з пропрезидентською більшістю, оскільки нинішній склад "недоговороздатний".

  Теги : МВФ Володимир Зеленський Андрій Герус
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів