У Зеленського запідозрили Порошенка в намірі зірвати вибори

  15 Квiтня, 2019 14:01
  Від чинного глави держави до низки дільничних комісій подано недостатню кількість представників.

  У деяких регіонах великий недобір людей у дільничні комісії від кандидата в президенти Петра Порошенка. Команда кандидата у президенти Володимира Зеленського вважає, що це може свідчити про спроби зірвати вибори як у конкретних містах, так і по всій країні.

  Про це повідомляється на сторінці "Команди Зеленського" у Facebook.

  За їхніми даними, така ситуація зафіксована в Дніпропетровській, Одеській, Луганській, Кіровоградській, Житомирській, Чернігівській областях та місті Києві.

  Нестача людей виникла через те, що Порошенко подав недостатню кількість представників для формування комісій. Мала кількість людей у дільничних комісіях, резюмують у команді Зеленського, може значно вплинути на якість проведення голосування.

  Водночас, зауважують у кандидата, в разі недобору людей їх мають подати окружні комісії за допомогою місцевих органів влади. Однак останні теж цього не роблять, показуючи або свою неспроможність, або умисний саботаж процесу організації виборів.

  У команді Зеленського закликають українців врятувати ситуацію й долучитися до роботи комісій, не давши зірвати вибори чи зробити їх менш якісними для виборців.

  Нагадаємо, у виборчому штабі Володимира Зеленського вважають, що 14 квітня на НСК "Олімпійський" були не дебати, а агітаційний мітинг чинного президента Петра Порошенка. Дебати ж на стадіоні повинні відбутися 19 квітня.

  Теги : Порошенко Петро Порошенко виборчі дільниці Володимир Зеленський президентські вибори 2019 Зе!Команда
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів