У Зеленського вірять у співпрацю з Гройсманом, але не з Верховною Радою

  25 Квiтня, 2019 22:06
  У команді нового президента бояться, що Петро Порошенко перед відходом від влади ще створить проблем Україні.

  Новообраний президент України Володимир Зеленський надалі зможе спрацюватися з Кабінетом міністрів, але не з нинішньою Верховною Радою, повідомила Страна.

  За словами колишнього міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавічуса, відразу після обрання нового президента Верховна Рада захотіла відібрати у глави держави 80-90% повноважень. Це ускладнить відносини між двома гілками влади.

  При цьому в команді президента очікують більше позитиву у стосунках з Кабміном.

  Також Абромавічус побоюється з приводу попередньої влади, яка може створити проблем новому главі держави в останній місяць свого правління.

  "Найбільші ризики я бачу в тому, що попереднє керівництво може "під ялинку" підкласти якусь свиню – я це бачу через рішення судів, зокрема, Конституційного суду. Незаконне збагачення, кейс по ПриватБанку. Зараз вже наші іноземні партнери побоюються, що це торкнеться е-декларацій в цілому", – розповів Абромавічус.

  Нагадаємо, раніше Зеленський заявив, що Центральна виборча комісія навмисно затягує з оголошенням офіційних результатів голосування, щоб у нього не було можливості розпустити Верховну Раду.

  Теги : Верховна Рада Кабінет Міністрів Айварас Абромавічус Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів