У Зеленського розказали, чого очікувати від Ради у перші робочі дні

  2 Серпня, 2019 15:57
  Рябошапка вважає, що в перший день роботи Рада проголосує за перезавантаження судових органів.

  Заступник керівника Офісу президента Руслан Рябошапка вважає, що рішення про перезапуск Вищої ради правосуддя (ВРП) і Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС) Верховна Рада може ухвалити вже у перший робочий день.

  Про це повідомляє видання theБабель.

  "Так, була проведена реформа, але сьогодні маємо таку ситуацію, що з десяток "сімей" контролюють судову систему. Мафіозна система família залишилась сьогодні в судовій гілці влади. Реформа не призвела до того, що судді самостійно керують системою і беззаперечно підпорядковуються закону. Змінилися лише люди, які контролюють суддів. У нас є швидке рішення цієї проблеми, яке ухвалять у перші ж дні роботи парламенту, можливо, навіть у найперший день. Воно стосується перезавантаження органів, які відповідають за добір суддів і притягнення їх до дисциплінарної відповідальності", — заявив він.

  Руслан Рябошапка розказав про пріоритетні завдання команди президента.

  "Якщо говорити про пріоритети, мають бути зміни в судовій системі. Коли президент у своїх поїздках спілкується з простими людьми, то перше, з чим до нього звертаються, — це проблеми з судами. Люди не можуть знайти справедливості, захисту в судах, справедливості в правоохоронній системі. Судді не відчувають страху. Вони не бояться держави та людей. Дисциплінарна відповідальність як інститут зараз просто не існує. Такі рішення, які, наприклад, ми бачили у Баришівському суді, деяких одеських і київських судах, мають бути оцінені, а судді, відповідно, покарані. Має бути невідворотність покарання для суддів за неправомірні рішення", — сказав Рябошапка.

  Нагадаємо, у політичній партії "Слуга народу" пропонують провести реформу адміністративного устрою, яка зменшить кількість районів, і замінить державні адміністрації префектурами.

  Теги : Верховна Рада Володимир Зеленський руслан рябошапка Офіс президента
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів