У Зеленського хочуть максимально виключити чиновників із сфери надання послуг

  5 Серпня, 2019 14:15
  Система автоматично буде розуміти давати дозвіл чи ні, за допомогою електронної взаємодії з іншими реєстрами.

  Радник президента України Володимира Зеленського №6 у списку "Слуга народу" Михайло Федоров вважає, там, де можна, чиновників потрібно взагалі виключити з процесів.

  Про це він сказав в інтерв'ю "Лізі".

  "Насправді, більшість реалізованих проектів, особливо волонтерських,  це більше оцифровка заявки на отримання послуги, виключно фронт-офіс, а не повноцінна цифрова послуга, де оцифровані всі процеси всередині відомства в тому числі. Адже нам не тільки взаємодію з громадянами треба автоматизувати, але і при цьому не збільшувати, а оптимізувати за допомогою технологій сам процес внутрішньої взаємодії. На бек-офісі чиновники отримували онлайн-заявку, розпечатували її і носили далі серед кабінетів, далі виплоджуючи паперовий документообіг,  пояснює політик.

  Він зазначив, що зараз розробляється кабінет забудовника, у вересні буде його презентація. Всі дозволи на будівництво можна буде отримати без участі чиновників, без того, щоб носити їх в ДАБІ. Система сама автоматом розуміє, давати дозвіл чи ні. Відбувається електронна взаємодія з іншими реєстрами.

  Нагадаємо, кілька новообраних нардепів з "Слуги народу" вважають, що запропонована керівництвом технологія "Великий брат" є ідеєю тотального стеження.

  Теги : "Слуга народу" Михайло Федорів держава у смартфоні
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів