У "Слузі народу" оприлюднили план знищення корупції

  18 Червня, 2019 22:15
  У політсилі, зокрема, хочуть впровадити обов'язкову конфіскацію майна корупціонерів.

  У партія "Слуга народу" для того, щоб повністю подолати корупцію, обіцяють, зокрема, перевести всі державні послуги онлайн, очистити прокуратуру та запровадити грошові винагороди для громадян.

  Покроковий план зі знищення корупції політсила оприлюднила у своєму Telegram.

  "Це не просто слова, адже ми маємо конкретний план для досягнення цілей", – зазначили в "Слузі народу".

  Серед кроків у партії назвали створення національної системи електронного врядування, радикальне очищення та перезавантаження прокуратури, незалежність антикорупційних органів, впровадження обов'язкової конфіскації майна корупціонерів.

  "Переведемо максимально можливу кількість державних послуг до онлайну…Неможливо підробити документи в електронній базі, неможливо провести транзакцію заднім числом, якщо вона в онлайні тощо", – пояснили в політсилі президента.

  Крім того, "Слуга народу" обіцяє створити систему захисту свідків та запровадити систему грошової винагороди для громадян за виявлену корупцію.

  "Ухвалимо сучасне законодавство про тимчасові слідчі комісії Верховної Ради, що дозволить притягати до відповідальності корумпованих та некомпетентних чиновників", – йдеться у повідомленні.

  У партії також зазначають, що будь-яке розслідування стосовно бізнесу буде ґрунтуватися на принципі презумпції доброчесності.

  У "Слузі народу" також закликали усіх, хто має бачення вирішення проблем корупції писати їм у коментарі.

  Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський заявив, що буде боротися проти корупції в Україні за допомогою сучасних технологій.

  Теги : корупція "Слуга народу"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів