У САП просили видалити з клопотань прізвища Гладковського та інших фігурантів – НАБУ

  11 Квiтня, 2019 17:42
  У Бюро звинуватили прокурорів-антикорупціонерів у саботажі розслідування розкрадань у сфері оборони.

  В Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) заявили, що прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) давав усну вказівку видалити з клопотань детективів прізвища екс-заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олега Гладковського та інших фігурантів нещодавнього корупційного скандалу в оборонно-промисловому комплексі.

  Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці НАБУ.

  "Керівництво САП публічно наголошує на необхідності активного розслідування розкрадань у сфері оборони, проте їхні реальні дії суттєво відрізняються від озвученого ЗМІ. Фактично, САП саботує розслідування НАБУ, розпочате за матеріалами BIHUS.info", – говориться в повідомленні.

  У Бюро заявили, що САП майже місяць ігнорує їхню ініціативу витребування у Генеральної прокуратури (ГПУ) кримінального провадження, яке, ймовірно, містить оприлюднене в ЗМІ скандальне листування.

  "Процесуальними керівниками у кримінальному провадженні, відкритому за публікаціями BIHUS.info, не надано жодної вказівки, окрім однієї і то – в усній формі: не згадувати у клопотаннях детективів, що скеруються до суду, прізвища Гладковського О.В. та інших осіб, які опубліковані в журналістському розслідуванні", – заявили в НАБУ.

  У Бюро вважають, що така ситуація не сприяє всебічному та об’єктивному розслідуванню фактів корупції в оборонному комплексі, а й навпаки унеможливлює його.

  Нагадаємо, журналісти-розслідувачі показали, як оточення президента Порошенка розкрадає сотні мільйонів гривень, виділених на оборонно-промисловий комплекс України, завозячи деталі для військової техніки з Росії. Серед фігурантів скандалу – один з давніх партнерів президента Олег Гладковський, після розголошення звільнений з посади заступника секретаря РНБО.

  Теги : корупція Укроборонпром Артем Ситник НАБУ Назар Холодницький Олег Гладковський САП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів