У РНБО вважають неприпустимим проведення телемосту українського NewsOne з "Россия 24"

  8 Липня, 2019 10:46
  У відомстві зазначили, що працюють над вирішенням цієї проблеми.

  Секретар Ради національної безпеки й оборони (РНБО) Олександр Данилюк вважає неприпустимим проведення телемосту українського телеканалу NewsOne з медіа-групи Віктора Медведчука з російським пропагандистським телеканалом "Россия 24".

  Про це повідомляється на сторінці в Facebook РНБО.

  "Порівнювати це непорозуміння з телемостом "США – СРСР" у 1986 році, між різними ідеологіями та пропагандистськими машинами – дешева маніпуляція. Зараз нам пропонують "з'єднати" внутрішньокремлівську пропаганду з її філіалом у Києві і видають це за "прорив" у стосунках між "братніми" народами... Було очевидно, що Медведчук робить це не як хобі. Будівництво незаконних "мостів" уже стає спеціалізацією Росії", – зазначив Данилюк.

  Він також попросив усіх припинити істерику.

  "Особливо тих, хто за останні роки з позиції президента Порошенка допустив підсилення позиції кума Путіна Медведчука в Україні. Тих, хто дав йому можливість виступати перемовником, скупити телеканали на партнерських умовах. Тих, хто на цих самих умовах дозволив йому побудувати надприбутковий енергоресурсний бізнес", – вказав Данилюк.

  За його словами, РНБО працює над вирішенням цієї проблеми. Яке саме буде рішення, Данилюк не уточнив.

  Раніше на російському пропагандистському телеканалі "Россия 24" було анонсовано телеміст з каналом NewsOne "Треба поговорити". Він запланований на 18:00 за київським часом 12 липня.

  Теги : Росія РНБО Медведчук Олександр Данилюк NewsOne
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів