У Раді планують обмежити повноваження Зеленського

  24 Квiтня, 2019 14:02
  У парламенті був зареєстрований законопроект про обмеження повноважень президента.

  Партія "Самопоміч" висунула законопроект про обмеження повноважень президента. Його автором виступила народний депутат Оксана Сироїд, йдеться в сюжеті ТСН.

  Мета законопроекту полягає в тому, щоб відібрати у президента невластиві йому функції.

  "Процедура імпічменту президента виписана в Конституції, і вона, на жаль, виявилася недійсною. Нічого в законі не можна додати. Щоб ми не прописали в законі, імпічмент, якщо не буде змінена Конституція, не відбудеться ніколи. Чотирьох п'ятих депутатів в українському парламенті фізично не буває, не кажучи про те, що вони повинні проголосувати за імпічмент президента", – розповіла Сироїд.

  Водночас політичний експерт Володимир Кацман заявив, що після прийняття зазначеного законопроекту "замість адміністрації у президента залишиться канцелярія".

  "Зараз "Самопоміч" терміново внесе, в середу комітет схвалить, а в четвер, можливо, поставлять на голосування цей новий законопроект про президента... За цим новим законом, 71 стаття президента, яка існує зараз, цим законом усувається", – зазначив експерт.

  Нагадаємо, в команді переможця президентських виборів 2019 Володимира Зеленського закликають Кабінет міністрів і НАК "Нафтогаз України" узгодити зниження цін на газ з Міжнародним валютним фондом.

  Теги : Верховна Рада Самопоміч Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів