У Порошенка запевняють, що не боротимуться із Зеленським після виборів до Ради

  10 Червня, 2019 09:51
  У екс-президента заявили, що цього не хочуть їхні виборці.

  Голова виборчого штабу "Європейської солідарності" Сергій Березенко заявив, що в політсилі не мають наміру боротися з президентом України Володимиром Зеленським після виборів у парламент.

  Про це Березенко розповів в інтерв'ю РБК-Україна.

  Відповідаючи на питання про те, які у них є методи боротьби з Зеленським, Березенко повідомив, що вони не будуть з ним боротися.

  "Ми взагалі не будемо з ним боротися. Більше того, наші виборці не хочуть боротьби з Зеленським. Наш виборець швидше стурбований рівнем компетенції цієї нової команди, яка прийшла. Наш виборець ще спантеличений, навіть відчуває певний страх, чи не призведе це до дестабілізації як всередині країни, так і на зовнішньополітичному полі. Тобто, до втрати підтримки міжнародних фінансових організацій та країн-партнерів", – заявив глава виборчого штабу "Європейської солідарності".

  Він додав, що, на їхню думку, "існує страх, що в результаті Україна залишиться один на один з Росією".

  "Тому наш виборець чекає від нас не війни з Зеленським, а скоріше бажання допомогти або точніше запобігти можливому сценарію розвороту країни", – сказав Березенко.

  Нагадаємо, раніше п'ятий президент України та лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко заявив, що не виключає можливості стати новим прем'єр-міністром після виборів до Верховної Ради.

  Теги : Верховна Рада вибори Петро Порошенко Березенко Володимир Зеленський Європейська солідарність
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів