У Порошенка оголосили про створення виборчого штабу

  31 Липня, 2018 08:10
  У БПП наголошують, що за рейтингами Порошенко зараз не займає перше місце, але різниця між кандидатами знаходиться в межах похибки.

  Заступник глави фракції "Блок Петра Порошенка" Сергій Березенко заявив, що у БПП збираються розпочинати виборчу кампанію, і вже запрацював виборчий штаб.

  Про це він розповів в інтерв’ю Главкому.

  "Ми тільки-но збираємося починати кампанію, бо наразі сконцентровані на іншому. Насамперед, йдеться про отримання нашою церквою автокефалії. Я вважаю, що це сьогодні є важливішим для всієї нації", – зазначив Березенко.

  Він також повідомив, що на сьогодні вже запрацював штаб. "Я не хочу розкривати деталей, думаю, що скоро ви самі побачите активні дії", – додав нардеп. При цьому Березенко не сказав, хто буде керівником штабу.

  "Чесно кажучи, ми поки не визначились із кандидатурою, але точно всі до одного фігуранти наших штабів, починаючи з 2014 року, будуть брати участь у цьому процесі. Просто кожен буде мати свій відрізок роботи", – заявив заступник глави фракції БПП.

  На запитання "Чи можна сказати, що керівником штабу Петра Порошенка є Петро Порошенко?" Березенко відповів: "Можна сказати, що Петро Порошенко є кандидатом у президенти в своєму штабі. Можливо, трошки більше, ніж просто кандидатом. Бо остаточні та базові рішення не можуть ухвалювати без його участі".

  Також він зауважив, що керівник виборчої кампанії БПП Ігор Гринів – "це потужний соціолог, аналітик і стратег".

  "Є відмінність між керівником кампанії і керівником штабу. Штаб – це як військо, це виключно тактика. А кампанія – це планування та стратегія. Пан Гринів як раз і є класичним керівником кампанії", – сказав Березенко.

  Нардеп підкреслив, що за власними дослідженнями БПП щодо рейтингів кандидатів наступних президентських виборів в Україні, Порошенко "зараз не займає перше місце, але різниця між кандидатами знаходиться в межах похибки".

  Раніше повідомлялося, що на президентських виборах у 2019 році виборчий штаб Петра Порошенка очолить Віталій Ковальчук, який вже займався цим у 2014 році.

  Теги : Порошенко БПП передвиборча кампанія Березенко виборчий штаб
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів