У НАБУ звинуватили Луценка у незнанні законів

  20 Вересня, 2017 20:40
  НАБУ не має повноважень для самостійного прослуховування.

  Прес-служба Національного антикорупційного бюро (НАБУ) опублікувала спростування слів генпрокурора Юрія Луценка, про нібито прослуховування співробітниками Бюро близько 140 держслужбовців, включаючи охорону президента Петра Порошенка.

  Так, в НАБУ вважають, що подібна заява була зроблена з метою заблокувати створення незалежного антикорупційного суду і дискредитувати Бюро в очах громадськості та іноземних партнерів.

  У прес-службі нагадали Луценку, що НАБУ не має власних повноважень для здійснення прослуховування тих чи інших і з цією метою користується засобами Служби безпеки України.

  "Генеральний прокурор повинен був знати, що "поставити" на прослуховування один номер на підставі судового рішення про дозвіл на прослуховування іншого, технічно неможливо. Впевнені, Служба безпеки України охоче роз'яснить панові Луценку особливості законодавства, про які він, очевидно, не обізнаний", – сказано в повідомленні.

  Також вони здивовані тим фактом, що генеральний прокурор, маючи докази незаконної діяльності правоохоронного органу, не вжив заходів для її припинення.

  "Це може кваліфікуватися як посадовий злочин", – зазначає НАБУ.

  Як повідомлялося раніше, судді В'ячеслав Наставний і Сергій Слинько, які перемогли в конкурсі в новий Верховний суд, який свого часу підтвердили законність і обгрунтованість вироку щодо нинішнього генерального прокурора Юрія Луценка.

  Теги : Юрій Луценко Артем Ситник НАБУ прослушка
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів