У Мінінфраструктури не змогли відповісти з приводу форми Омеляна

  5 Грудня, 2018 09:55
  Міністерство не надало інформацію про військову форму і кількість її комплектів, які використовуються міністром інфраструктури.

  Міністерство інфраструктури не надало інформації про військову форму і кількість її комплектів, які використовуються міністром Володимиром Омеляном, на запит інформаційного-агентства Українські Новини.

  У відповіді Мінінфраструктури на запит Українських Новин йдеться, що в наразі Омелян має військове звання капітана.

  "Міністр інфраструктури Володимир Омелян пройшов вишкіл у Львівському державному університеті ім. Івана Франка, що є проходженням військової служби відповідно до статті 2 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", і отримав військове звання молодшого лейтенанта запасу. Наразі міністр інфраструктури України Володимир Омелян має військове звання капітана», - повідомили в Мінінфраструктури.

  Однак у міністерстві не надали інформації стосовно приналежності форми до якого-небудь підрозділу або військового формування, а також про кількість комплектів даної форми Мінінфраструктури.

  Раніше 27 листопада Українські Новини направили запит в Мінінфраструктури з проханням роз'яснити якими регламент документами керувався Омелян, проводячи у військовій формі розширену нараду 27.11.2018 року.

  Нагадаємо, Омелян провів розширену нараду з керівниками підприємств, установ і організацій, що знаходяться в сфері управління його міністерства.

  Теги : Мінінфраструктури Омелян
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів