У Гройсмана пояснили свій низький результат на виборах в Раду

  5 Серпня, 2019 12:01
  Водночас отриманий результат у партії оцінюють цілком задовільно.

  У партії "Українська стратегія" Володимира Гройсмана пояснили свій провал (політсила набрала 2,41% голосів) на позачергових виборах до Верховної Ради тим, що кампанія була дуже короткою.

  Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу політсили.

  "На жаль, кампанія було дуже короткою і ми не змогли повною мірою конвертувати високий рівень підтримки Володимира Гройсмана як діючого прем'єра в рейтинг партії "Українська стратегія", – заявили в прес-службі партії.

  У політсилі також поскаржилися на те, що конкуренти цілеспрямовано підтримували сумніви в тому, що "Українська стратегія" зможе набрати на виборах хороший відсоток.

  Водночас отриманий результат у партії оцінюють цілком задовільно, вказуючи, що вони змогли обійти низку партій з довгою історією.

  Один зі співрозмовників видання, який балотувався до парламенту за списком "Української стратегії", зазначив, що вони з самого початку робили ставку на регіони Центральної та Західної України, де соціологія показувала партії найбільш високий рівень підтримки. Разом з тим, співрозмовник зазначив, що їхній команді хоча б варто було б спробувати більше працювати зі східними областями, де їхня партія кампанію практично не вела.

  У партії Гройсмана також запевнили, що "Українська стратегія" – не "проект-одноденка" під одні вибори. Тепер вони планують і далі брати активну участь в політичному житті, розвивати партійні структури і готуватися до наступних виборів, зокрема місцевих, які, на думку політсили, мають відбутися вже після завершення нинішнього етапу децентралізації.

  Нагадаємо, голова Незалежної профспілки гірників, голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець вважає, що заявами про підвищення мінімальної заробітної плати прем'єр-міністр Володимир Гройсман працює на своє політичне майбутнє.

  Теги : Володимир Гройсман Парламентські вибори 2019 Українська стратегія
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів