У екс-заступника міністра юстиції Мороза знайшли печатки держнотаріуса і контори

  30 Жовтня, 2018 18:16
  Виявлене має зберігатися у сейфах установ, яким вони належать.

  Під час обшуку в київській квартирі колишнього заступника міністра юстиції Павла Мороза знайшли вкрадені гербову печатку №8 Другої Київської державної нотаріальної контори і штамп державного нотаріуса цієї ж контори.

  Про це передають Наші гроші з посиланням на джерело в міністерстві.

  Зазначається, що обшукували квартиру в рамках кримінального провадження щодо хабарів Мін'юсту. За правилами, виявлене повинно бути в єдиному екземплярі і зберігатися в сейфах установ, якім вони належать.

  Крім того, правоохоронці вилучили у екс-заступника міністра печатки готелю "Дружба", фірми Grotkal Holdings Limited (кіпрська компанія, власниками якої є дві інші кіпрські компанії – Elpico Nominees limited і Elpico Trustees Limited) і печатку/штамп прямокутної форми з написами на грецькій мові.

  Також в квартирі Мороза знайшли аркуші формату А4 з відбитками ряду українських компаній, деякі з печатками і записами, схожими на підпис. Багато з цих компаній вже неіснуючі або перейменовані. Це "УСК Гарант Авто", ПКПП "Успіх", ТОВ "Гарант Авто Сервіс", ТОВ "Ніто ЛТД", ТОВ "Діл Інтернешнл", ТОВ "Сканія Кредит Україна", ПКПП "Володар-2", ТОВ "Мерлоні Термосанітарі Укр ЛЛС", ТОВ "Альтком Консалтинг", ВКФ "Альбадент Лтд", "Українська кіпрське ТОВ "Промітеас стоунз ".

  Крім іншого, були виявлені картка ідентифікації клієнта Moroz Pavlo № 0113421, банківський ключ у вигляді флеш-накопичувача і 25 патронів.

  Нагадаємо, міністра юстиції Петренко і на той момент його заступника Мороза звинувачували в здійсненні рейдерських захоплень підприємств.

  Теги : Павло Петренко міністерство юстиції Павло Мороз
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів