У ЦВК розповіли, коли чекати остаточних результатів виборів

  1 Серпня, 2019 15:46
  У Центрвиборчкомі також показали перелік округів, які на сьогодні є проблемними і можуть вплинути на встановлення підсумків голосування.

  Центральна виборча комісія очікує, що підіб'є остаточні підсумки виборів до Верховної Ради до 5 серпня.

  Про це на брифінгу 1 серпня повідомила голова ЦВК Тетяна Сліпачук, передає Українська правда

  "До 5 серпня ЦВК має підбити підсумки голосування і вийти на остаточні протоколи. Будемо сподіватися, що ми це зробимо навіть раніше, ніж 5-го", – сказала вона.

  Сліпачук також показала слайд з переліком округів, які на сьогодні, на думку ЦВК, є проблемними і можуть вплинути на встановлення підсумків голосування.

  "Для вашого розуміння, після дня голосування загалом було подано 74 позови у 23 одномандатних виборчих округах, які стосувалися протоколів про підсумки голосування. У задоволенні 42 було відмовлено, 5 залишили без розгляду, 14 задоволені, 13 на зараз перебувають у провадженні", – зазначила Сліпачук.

  Разом з тим вона висловила сподівання, що упродовж 2-3 днів процес розгляду цих проваджень завершиться.

  "У будь-якому випадку, ми очікуємо, що результати щодо розгляду цих апеляційних скарг і відповідно дії комісії завершаться упродовж 2-3 днів, що дасть змогу комісії підбити підсумки голосування. Оскільки, як відомо, цей термін, який встановлений законодавством, закінчується 5 серпня", – підкреслила Сліпачук.

  Нагадаємо, раніше Тетяна Сліпачук заявляла, що рішення суду щодо перерахунку голосів на 299 виборчих дільницях, що було ініційовано кандидатом у нардепи від округу №64 Коростенського району, могло вплинути на результати парламентських виборів.

  Теги : цвк Тетяна Сліпачук Парламентські вибори 2019
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів