У ЦВК "округ Пашинського" назвали головним болем

  1 Серпня, 2019 14:04
  У ЦВК кажуть, що суд, який скасував перерахунок голосів на проблемному окрузі, "врахував усі можливості позивача для захисту своїх інтересів".

  Рішення суду щодо перерахунку голосів на 299 виборчих дільницях, що було ініційовано кандидатом у нардепи від округу №64 Коростенського району, могло вплинути на результати парламентських виборів.

  Про це на брифінгу заявила голова Центрвиборчкому Тетяна Сліпачук, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  "Нашим сильним головним болем були питання, пов’язані з 64 окружною виборчою комісією, де рішенням Житомирського окружного адміністративного суду було зобов’язано зробити перерахунок на всіх 299 дільничних виборчих комісіях", – сказала вона.

  За її словами, Сьомий апеляційний адмінсуд Вінниці, який таки скасував рішення попереднього суду щодо перерахунку, врахував усі можливості позивача для захисту своїх інтересів, "а той факт, що позивач не досяг успіху, не є свідченням такого порушення".

  "Інколи наші кандидати входять у запеклі юридичні баталії просто тому, що вони програли. І програли дійсно по фактах", – зазначила Сліпачук.

  Нагадаємо, раніше Житомирський окружний адміністративний суд зобов'язав ОВК округу №64 перерахувати голоси на всіх виборчих дільницях округу.

  Теги : суд сергій пашинський цвк парламентські вибори Володимир Арешонков Тетяна Сліпачук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів