У БПП спростували брехню про Портнова

  16 Травня, 2019 08:42
  За словами самого юриста, у Порошенка спростували брехню слідом за "Укрінформом".

  Юрист Андрій Портнов повідомив, що політична партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" (БПП) спростувала неправдиву інформацію, яку раніше опубліковала на своєму офіційному веб-сайті, про нібито його причетність до злочинів проти Евромайдана, окупації Криму та державної зради.

  Про це Портнов повідомив на своєму Telegram-каналі.

  "Сьогодні мої опоненти масово кинулися виконувати рішення судів за моїми позовами. Після вивішеного на сайті "Укрінформу" спростування за моїм позовом проти СБУ, "Блок Петра Порошенка" від гріха подалі теж вирішив виконати рішення Київського апеляційного суду та опублікував сьогодні (15 травня – ред.) спростування з приводу своїх висловів, що я нібито був причетний до злочинів на Майдані. Будемо продовжувати вчити та возити мокрою ганчіркою по тупий морді", – написав Портнов.

  Нагадаємо, раніше Портнов повідомляв, що політична партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" не виконала рішення Київського апеляційного суду щодо спростування опублікованої на їхньому веб-сайті недостовірної інформації про те, що він підозрюється у державній зраді.

  Теги : суд БПП Петро Порошенко Андрій Портнов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів