Тягнибок про децентралізацію від президента: це велика ганьба і зрада

  31 Серпня, 2015 11:29
  Лідер "Свободи" категорично проти внесення змін до Конституції.

  Лідер "Свободи" Олег Тягнибок виступив на мітингу під Верховною Радою України проти конституційних змін щодо децентралізації. Він розповів про "цинічні" пункти пропонованого президентом закону, передає кореспондент UA1.

  "Всі ті бандюки, які сьогодні і в цей час, коли ми тут стоїмо, вбивають наших патріотів на східному фронті, будуть офіційно народними міліціонерами. Зброя, яка постійно етапується в Україну через ці так звані путінські гумконвої, - це все буде легалізовано", - заявив Тягнибок.

  Він додав, що цей закон, окрім того, зобов’язує домовитися з Путіним.

  "Цей закон зобов’язує українську владу домовитися з агресором Путіним (уявіть собі!) про прикордонне співробітництво українських окупованих територій з кремлівськими областями. Наша влада значить має прийти до Путіна і попросити його: "будь добрий, ми би дуже хотіли, щоб ті всі Гіркіни-Шміркіни-Пономарьови мали хороші бізнес-стосунки з Ростовською областю чи якоюсь там іншою. Також вони тим законом вирішують, що кожна сільська рада фактично буде вирішувати мовне питання. Тобто, фактично більшість того, що вимагав Путін, сьогодні ми бачимо в тій Конституції" - розповів політик.

  Тягнибок прокоментував і "найцинічніший" пункт закону, яким передбачаються видатки з українського бюджету на держпідтримку окремих районів Донецької та Луганської областей. "Це велика ганьба і зрада - політика, яка робиться в інтересах олігархів", - заявив Тягнибок.

  Як раніше повідомлялося"Радикальна партія" заблокувала роботу президії Верховної Ради, щоб не дати проголосувати за особливий статус Донбасу.

  Також на площі перед Верховною Радою представники партії УКРОП, ВО "Свобода" та "Радикальної партії Олега Ляшка" проводять акції протесту проти можливих змін до Конституції, які передбачають особливий статус Донбасу.

  Теги : Верховна Рада Конституція децентралізація мітинг Тягнибок
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів