Турчинов анонсував новий прохід кораблів через Керченську протоку

  19 Грудня, 2018 16:53
  Україна пропонує міжнародним партнерам взяти участь в проході з українських чорноморських портів в українські порти на Азовському узбережжі.

  Секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов заявив, що Україна готує новий прохід військових кораблів через Керченську протоку.

  Про це Турчинов повідомив в інтерв'ю для ВВС news Україна, зазначивши, що Україна пропонує міжнародним партнерам взяти участь в проході з українських чорноморських портів в українські порти на Азовському узбережжі.

  "Будемо запрошувати представників ОБСЄ та інших міжнародних організацій, щоб вони були присутні на наших кораблях, для того, щоб довести всьому світу, що Україна і її моряки не порушують ніяких законів і міжнародних правил", – розповів секретар РНБО.

  За його словами, новий прохід військових кораблів через Керченську протоку потрібно зробити найближчим часом.

  "Так. Це для нас принципово. Якщо ми зупинимося і відступимо, то Росія фактично виконає своє завдання по захопленню Азовського моря, пред'явить світу самовизначені нові морські кордони в Чорному морі, де-факто легалізував окупацію Криму", – вважає секретар РНБО.

  Турчинов додав, що зазначена ініціатива наразі не отримала відповіді від міжнародних партнерів.

  Як відомо, в понеділок, 17 грудня, близько 20:30 британський гідрографічний розвідувальний корабель увійшов у Чорне море з протоки Босфор.

  Теги : РНБО Олександр Турчинов азовське море керченська протока
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів